Author Archives: DCM

Requiem za Jana Palacha v Týnském chrámu

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Requiem za Jana Palacha v Týnském chrámu

Zveme na Requiem za Jana Palacha, které bude sloužit probošt Kapituly Všech svatých na Hradě pražském prof. Petr Piťha v Praze v Týnském chrámu v úmrtní den Jana Palacha, tedy v sobotu 19. ledna 2019 od 18.00 hod.

Kalendář akcí na rok 2018 – 2019

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kalendář akcí na rok 2018 – 2019

Diecézní centrum pro mládež Litoměřice (DCM) a Diecézní centrum života mládeže Křižovatka Příchovice (DCŽM) krizovatka.signaly.cz

17. ples mládeže – Mladá Boleslav

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 17. ples mládeže – Mladá Boleslav

Zveme Tě na ples mládeže, který se bude konat 24.–25. listopadu 2018 v Mladé Boleslavi. Předprogram začíná v sobotu 24. listopadu od 14.00 hodin minikatechezemi, adorací, školou tance a možností sv. smíření. V 18.00 hodin budeme slavit mši svatou v kostele sv. Jana Nepomuckého, následovat bude večeře. od 20.00 hodin ples… Read more »

Fotbalový turnaj 2018 – výsledky

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Fotbalový turnaj 2018 – výsledky

V sobotu 6. října 2018 se v Litoměřicích konal 12. diecézní fotbalový turnaj za účasti 8. týmů s 67 hráči. Výsledky turnaje: 1. FC Tramtadadá (Litoměřice a Turnov) 2. Tým Příchovice 3. Tým Teplice Nejlepší brankář: Pavel Kapic (Tým Teplice) Nejlepší střelec: David Nguyen (Tým Teplice) Nejlepší hráč: David Nguyen… Read more »

Katecheze – podzimní duchovní příprava na SDM v Panamě

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Katecheze – podzimní duchovní příprava na SDM v Panamě

Katecheze slouží jako duchovní příprava na Světový den mládeže. Obsahem jsou zamyšlení týkající se listu sv. otce Františka, úryvek z Písma svatého, praktické úkoly, výzvy do života. Katecheze nejsou určeny jen pro ty, kteří se zúčastní SDM, ale i pro všechny mladé a ty, kteří se chtějí zapojit společně s… Read more »

Adventní duchovní obnova pro dívky

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Adventní duchovní obnova pro dívky

“ Když se naplnil čas, poslal Bůh svého Syna …. Tak jsme byli přijati za syny.“ (Gal 4, 4) Adventní duchovní obnovu pro děvčata na téma: Adoptivními dětmi skrze vtělení Syna Kde: Klášterní penzion Jiřetín pod Jedlovou, Klášterní 254 Kdy: víkend 7. – 9. prosinec 2018 Duchovně doprovází: o. Metoděj… Read more »