Category Archives: Hlavní stránka

Diecézní pěší pouť mládeže 2017

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Diecézní pěší pouť mládeže 2017

Doksany – Bohosudov Motto: „Radost mi působí konat Tvou vůli, hluboko v nitru mém jsou zákony Tvoje! (Žalm 40,18) Od 30. 6. do 5. 7. vyrazíme opět na tradiční pěší pouť po naší diecézi, která tentokrát povede z Doksan do Bohosudova. Cestou se chceme modlit a snášet všechny obtíže putování… Read more »

Animátorský kurz

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Animátorský kurz

DCM v Litoměřicích tě zve na „Animátorský kurz ve vašich životech 2017-2019“. Co kurz nabízí? formaci skrze život společenství vzdělávání, přednášky, diskuze společnou i osobní modlitbu tvůrčí činnost zábavu, napětí, tajemství sport i odpočinek … to, co do něho vložíš ty

Antiochia – na misie nemusíš do pralesa

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Antiochia – na misie nemusíš do pralesa

Už 25 let navštěvuje české a moravské farnosti misijní společenství Antiochia. Bohoslovci a mladí křesťané z celé republiky tráví letní prázdniny v místech, kde víra pohasíná, a po vzoru křesťanů z Antiochie se zapojují do života obce. Připravují zábavné a kulturní programy pro děti, poznávací výlety, navštěvují osamocené a nemocné…. Read more »

Národní pochod pro život a rodinu

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Národní pochod pro život a rodinu

Milí přátelé, rádi bychom podpořili národní pochod pro život a rodinu 22. 4. Chceme tak pomoci upozornit naše státní představitele a celou českou společnost na to, že je zde mnoho těch, kterým záleží na hodnotách jako je ochrana lidského života od počátku až do smrti a podpora přirozené rodiny založené… Read more »

Poselství papeže Františka mladým – Světový den mládeže 2017

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Poselství papeže Františka mladým – Světový den mládeže 2017

„Veliké věci mi učinil ten, který je mocný“ (Lk 1,49). Drazí mladí, znovu se vydáváme na cestu po úžasném setkání v Krakově, kde jsme oslavili 31. světový den mládeže a Jubileum mladých v rámci Svatého roku milosrdenství. Nechali jsme se vést svatým Janem Pavlem II. a svatou Faustinou Kowalskou, apoštoly… Read more »

Týden modliteb za mládež

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Týden modliteb za mládež

Ve všech diecézích ČR probíhá 2. – 9. dubna 2017 Týden modliteb za mládež, který vrcholí slavením světového dne mládeže na Květnou neděli. Sekce pro mládež ČBK připravila k tomuto účelu texty.