Category Archives: Hlavní stránka

Řím – Assisi

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Řím – Assisi

Pouť mládeže litoměřické diecéze s otcem biskupem Mons. Janem Baxantem Řím – Assisi Termín: 25. 3. – 30. 3. 2019 Doprava: autobus CK Miklas Tour – hrazena ze sponzorských darů Ubytování: Sestry Kamiliánky, www.casaperferiemdbarbantini.it Pokoje: Dvou- / třílůžkové Strava: Polopenze (snídaně a večeře) Pojištění: Úrazové pojištění hrazeno z AKSM, cestovní pojištění do… Read more »

17. ples mládeže – program a přihlašování

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 17. ples mládeže – program a přihlašování

24. – 25. 11. 2018 Mladá Boleslav Předprogram: 13:00 otevření recepce na faře 14:00 Zahájení 14:30 – Katecheze: Bláznem pro Krista (aneb jak být Boží mimoň) – Štěpán Smolen – procházka po městě, možnost návštěvy muzea Škodovky 15:30 – Výstav nejsvětější svátosti k tiché adoraci v kostele – příležitost ke svátosti smíření… Read more »

Kalendář akcí na rok 2018 – 2019

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kalendář akcí na rok 2018 – 2019

Diecézní centrum pro mládež Litoměřice (DCM) a Diecézní centrum života mládeže Křižovatka Příchovice (DCŽM) krizovatka.signaly.cz

17. ples mládeže – Mladá Boleslav

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 17. ples mládeže – Mladá Boleslav

Zveme Tě na ples mládeže, který se bude konat 24.–25. listopadu 2018 v Mladé Boleslavi. Předprogram začíná v sobotu 24. listopadu od 14.00 hodin minikatechezemi, adorací, školou tance a možností sv. smíření. V 18.00 hodin budeme slavit mši svatou v kostele sv. Jana Nepomuckého, následovat bude večeře. od 20.00 hodin ples… Read more »

Fotbalový turnaj 2018 – výsledky

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Fotbalový turnaj 2018 – výsledky

V sobotu 6. října 2018 se v Litoměřicích konal 12. diecézní fotbalový turnaj za účasti 8. týmů s 67 hráči. Výsledky turnaje: 1. FC Tramtadadá (Litoměřice a Turnov) 2. Tým Příchovice 3. Tým Teplice Nejlepší brankář: Pavel Kapic (Tým Teplice) Nejlepší střelec: David Nguyen (Tým Teplice) Nejlepší hráč: David Nguyen… Read more »

Katecheze – podzimní duchovní příprava na SDM v Panamě

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Katecheze – podzimní duchovní příprava na SDM v Panamě

Katecheze slouží jako duchovní příprava na Světový den mládeže. Obsahem jsou zamyšlení týkající se listu sv. otce Františka, úryvek z Písma svatého, praktické úkoly, výzvy do života. Katecheze nejsou určeny jen pro ty, kteří se zúčastní SDM, ale i pro všechny mladé a ty, kteří se chtějí zapojit společně s… Read more »