Pouť mládeže litoměřické diecéze do Svaté země?

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pouť mládeže litoměřické diecéze do Svaté země?

Milí mladí přátelé,
protože jsme po letošní pouti mládeže do Říma zaznamenali velký zájem o další podobné putování, rozhodli jsme se uspořádat příští jaro (nejspíše 17. – 25. 4. 2020) pouť mládeže litoměřické diecéze do Svaté země (Palestiny a Izraele). Vycházíme přitom z odpovědí v dotazníku k DSM, v němž největší část dotázaných projevila touhu vypravit se právě do Svaté země.
Zjistili jsme, že reálné celkové náklady na osmidenní cestu do Svaté země se pohybují kolem 20.000,- Kč (u levnějších zájezdů). Pokud by někdo nemohl zaplatit plnou cenu, bude si moci domluvit slevu, avšak minimální požadovanou částkou za tuto pouť by bylo 10.000,- Kč.  Je třeba také počítat s tím, že pouť bude poměrně fyzicky náročná, a proto bude vyžadovat dobrou zdravotní kondici.
Abychom měli přibližný odhad, jestli se do plánování takové akce můžeme pustit, potřebujeme znát Váš skutečný zájem.
Proto Vás prosíme, pokud za těchto podmínek opravdu chcete na pouť do Svaté země společně s námi vyrazit, napište nám mail na adresu: dcm@dltm.cz.
Můžete nám také napsat, jakou asi částku byste byli ochotni zaplatit.
Pokud se nám do 15. 8. 2019 sejde alespoň 40 vážných zájemců z naší diecéze ve věku od 15 do 30 let, pouť se pokusíme uskutečnit.

S přáním požehnaných dní
Tým DCM – P. Jožka, Petra a P. Jirka